اطلاعیه شماره ۱۰ کمیته دفاع از محمود صالحی

به یاری زلزله زده گان بشتابیم
کارگران! مردم آزادیخواه !
همانطوریکه اطلاع دارید، یکشنبه شب ۲۱ آبانماه زلزله‌ای به شدت ۷،۲ ریشتر بخشهای وسیعی از کردستان را لرزاند. مرکز این زلزله شهرستان ازگله در استان کرمانشاه گزارش شده است. این زمین لرزه سوای لرزاندن شمار زیادی از شهر و روستاهای کردستان تلفات و خرابیهای فراوانی در شهرهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، کرمانشاه و روستاهای اطراف و ثلاث و باوه جانی ببار آورده است.
تاکنون صدها نفر کشته و هزاران نفر مصدوم و مجروح شده اند. شمار نامعلومی زیر آوار مانده اند و آمار تلفات انسانی رو به افزایش است. بخشهای زیادی از شهر و روستاهای منطقه با خاک یکسان شده، و دهها هزار نفر آواره و بی سرپناه شده اند.
شاهدان عینی بویژه در روستاها می گویند هیچ گونه کمک و امداد حکومتی به دست آنها نرسیده و حکومت آنان را در جریان این فاجعه بحال خود رها کرده است.
تنها امید مصیبت دیده گان این فاجعه کمکهای مردمی است که نمونه آن بیسابقه بوده است. مردم سایر شهر و روستاهای کردستان در نهایت انسانیت دار و ندار خود را با مصیبت دیده گان این فاجعه تقسیم کرده اند. ستادها و مراکز جمع اوری کمک و کاروانهای ارسال آن به مناطق زلزله زده به یک جنبش اجتماعی تبدیل شده است.
ما ضمن ابراز همدردی با قربانیان این فاجعه انسانی و سر فرود اوردن در مقابل‌ این موج انسانیت در حالیکه شاهد امداد رسانی از جانب حکومت نیستیم خواهان تداوم کمک رسانی های مردمی و مستقل از حکومت و نهادهای حکومتی به زلزله زده گان هستیم.
زنده باد همبستگی مردم زحمتکش
کمیته دفاع از محمود صالحی
۲۳ آبانماه ۹۶ برابر با ۱۴ نوامبر ۲۰۰۱۷ میلادی

 
اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها
یکشنبه, ۳ام دی, ۱۳۹۶
بیانیه پایانی و انحلال کمیته دفاع از محمود صالحی
دوشنبه, ۱۳ام آذر, ۱۳۹۶
راه پیمایی ۱۴۰ کلیومتری بین مریوان سقز  از طرف جمعی از اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی واستادکارن مریوان وحومه در جهت ارج نهادن به فعالیتهای محمود صالحی در راستای منافع کارگران ومردم محروم جامعه
چهارشنبه, ۸ام آذر, ۱۳۹۶
متن انگلیسی پیام محمود صالحی:برای آزادی باید جنگید! برای ارسال به تشکل ها و فعالین جنبش کارگری ! سندیکاهای کارگری خارج از کشور! نهادهای مدافع حقوق انسان ! فعالین رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی و آزادیخواه!
جمعه, ۳ام آذر, ۱۳۹۶
اطلاعیه شماره ۱۴ کمیته دفاع از محمود صالحی کارگران ! تشکلهای کارگری و انسانهای آزادیخواه ! محمود صالحی فعال کارگری آزاد شد.
سه شنبه, ۳۰ام آبان, ۱۳۹۶
اطلاعیه شماره ۱۲ کمیته دفاع از محمود صالحی: جهت اطلاع عموم
دوشنبه, ۲۹ام آبان, ۱۳۹۶
متن انگلیسی اطلاعیه شماره ۱۱کمیته دفاع از محمود صالحی برای ارسال به مجامع بین المللی
شنبه, ۲۷ام آبان, ۱۳۹۶
اطلاعیه شماره ۱۱ کمیته دفاع از محمود صالحی :پزشکان معالج هشدار می دهند که جان محمود صالحی در خطر است
شنبه, ۲۷ام آبان, ۱۳۹۶
اعتراض اتحادیه کارگران خدمات عمومی کانادا، با بیش از ۶۵۰ هزار عضو، به سرکوب و آزار فعالین کارگری در ایران آبان ۲۶, ۱۳۹۶/در م
پنجشنبه, ۲۵ام آبان, ۱۳۹۶
هشدار ۵ سازمان سندیکایی فرانسه نسبت به خطرمرگ محمود صالحی
چهارشنبه, ۲۴ام آبان, ۱۳۹۶
نامه اعتراضی اتحادیه جهانی کارگران صنعتی (اینداستریال) به دولت ایران برای آزادی فوری محمود صالحی و رضا شهابی و به رسمیت شناختن حقوق بنیادی انسانی و کارگری در ایران
 
 
 
 
تمامی حقوق متعلق به وبسایت کمیته دفاع از محمود صالحی است.