عثمان اسماعیلی به بازداشت غیر انسانی محمود صالحی اعتراض دارم و آن را محکوم می کنم .


امروز محمود_صالحی جلوی بیمارستان سقز که برای دیالیز رفته ، توسط ماموران لباس شخصی دستگیر شد. بلافاصله محمود را روانه دادگاه کردند وتوسط دادستان حکم به او ابلاغ شد و او را به زندان سقزبردند.
من عثمان اسماعیلی به این حرکت غیر انسانی اعتراض دارم و آن را محکوم می کنم .
مگر جرم محمود صالحی چیست ؟ غیر از این که دفاع از طبقه کارگر و مردم زحمت کش کرده است . محمود صالحی در طول زندگی اش بر علیه نابرابری و فاصله طبقاتی و این همه بی حقوقی در جامعه جنگید . محمود صالحی هنگامی که از بیماری کلیه و قلب رنج میبرد ، به خود اجازه داده اند که او را بازداشت کنند. اگر برای محمود ، مشکلی ایجاد شود اطلاعات سقز و دادستانی سقز باید جوابگوی جنبش کارگری باشند .من خواهان آزادی محمود صالحی و تمام زندانیان سیاسی و کارگران زندانی هستم وباید بدون قید و شرط ازاد گردند . من از تمام تشکل های کارگری و مدنی و فعالین حقوق بشر وتمام صنف های اجتماعی و سیاسی می خواهم اعتراض کنند و برای آزادی محمود و تمامی زندانیان سیاسی تلاش کنند.
نباید هیچ انسانی به دلیل اعتقاد و باورهایی که دارد زندانی یا اعدام شود ، ما کارگران ساختمانی نگران وضعیت محمود صالحی هستیم ، به امید آنکه روزی محمود و تمام زندانیان سیاسی بدون قیدو شرط ازاد گردند . من آمادگی خود را برای کمک به خانواده اش اعلام می کنم ، وهر کاری که از دست من بر بیاید به دیده منت انجام می دهم و در نگرانی آنها خود را شریک می دانم.
عثمان اسماعیلی ۶آبان ماه ۱۳۹۶
@khamahangy
تماس با ما @hkomite

 
اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها
یکشنبه, ۳ام دی, ۱۳۹۶
بیانیه پایانی و انحلال کمیته دفاع از محمود صالحی
دوشنبه, ۱۳ام آذر, ۱۳۹۶
راه پیمایی ۱۴۰ کلیومتری بین مریوان سقز  از طرف جمعی از اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی واستادکارن مریوان وحومه در جهت ارج نهادن به فعالیتهای محمود صالحی در راستای منافع کارگران ومردم محروم جامعه
چهارشنبه, ۸ام آذر, ۱۳۹۶
متن انگلیسی پیام محمود صالحی:برای آزادی باید جنگید! برای ارسال به تشکل ها و فعالین جنبش کارگری ! سندیکاهای کارگری خارج از کشور! نهادهای مدافع حقوق انسان ! فعالین رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی و آزادیخواه!
جمعه, ۳ام آذر, ۱۳۹۶
اطلاعیه شماره ۱۴ کمیته دفاع از محمود صالحی کارگران ! تشکلهای کارگری و انسانهای آزادیخواه ! محمود صالحی فعال کارگری آزاد شد.
سه شنبه, ۳۰ام آبان, ۱۳۹۶
اطلاعیه شماره ۱۲ کمیته دفاع از محمود صالحی: جهت اطلاع عموم
دوشنبه, ۲۹ام آبان, ۱۳۹۶
متن انگلیسی اطلاعیه شماره ۱۱کمیته دفاع از محمود صالحی برای ارسال به مجامع بین المللی
شنبه, ۲۷ام آبان, ۱۳۹۶
اطلاعیه شماره ۱۱ کمیته دفاع از محمود صالحی :پزشکان معالج هشدار می دهند که جان محمود صالحی در خطر است
شنبه, ۲۷ام آبان, ۱۳۹۶
اعتراض اتحادیه کارگران خدمات عمومی کانادا، با بیش از ۶۵۰ هزار عضو، به سرکوب و آزار فعالین کارگری در ایران آبان ۲۶, ۱۳۹۶/در م
پنجشنبه, ۲۵ام آبان, ۱۳۹۶
هشدار ۵ سازمان سندیکایی فرانسه نسبت به خطرمرگ محمود صالحی
چهارشنبه, ۲۴ام آبان, ۱۳۹۶
نامه اعتراضی اتحادیه جهانی کارگران صنعتی (اینداستریال) به دولت ایران برای آزادی فوری محمود صالحی و رضا شهابی و به رسمیت شناختن حقوق بنیادی انسانی و کارگری در ایران
 
 
 
 
تمامی حقوق متعلق به وبسایت کمیته دفاع از محمود صالحی است.